Svet-Stranek.cz
HOŘICKÉ LOUTKOVÉ DIVADLO

NAŠE ZÁZEMÍ:NEJKRÁSNĚJŠÍ JSOU ROZZÁŘENÉ OČI

NAŠE ZÁZEMÍ

Naše loutkové divadlo je umístěno v horním přísálí KD Koruna. Kukátko má na výšku 110cm, široké je max. 280cm s možností zmenšení až na 190cm pomocí posuvných portálových bubnů. Jeviště má rozměry 400 x 110cm. Výška horizontu ( černý nebo modrý) je 140cm a na pravé i levé straně ve manipulovatelná portálová šála o šířce 30cm. Výška od jeviště k vrchu lávky je 155cm. Propadlo je možno udělat v jakékoli části jeviště. Místo pro mluviče je umístěno dole před jevištěm, odkud mluviči vidí přímo na jeviště. Mino jevištních reflektorů jsou k dispozici i dva hledištní reflektory opatřené 12.10.2012 klapkami. Od zahájení sezóny 2012 - 2013 je ovládání zvuku a světel nově upraveno i s použitím počítače. Vše je vidět na fotografiích, na kterých je i další naše zázemí.
KUKÁTKO
MÍSTO PRO MLUVIČE